منوی سایت
مروری بر گذشته

اعدام سارقان مسلح در مشهد + عکس

اعدام سارقان مسلح در مشهد + عکس

اعدام سارقان مسلح در مشهد + عکس,اخبار

اعدام سارقان مسلح در مشهد + عکس

3 سارق مسلح که دست به سرقت های خشن در سطح شهر مشهد زده بودند ، صبح امروز در ملاء عام اعدام شدند.


۳ سارق مسلح که دست به سرقت های خشن در سطح شهر مشهد زده بودند، صبح امروز در تقاطع خیابان مسلم در منطقه گازشرقی و در ملاء عام به دار مجازات آویخته شدند.
اعضای این باند مخوف اقدامات مجرمانه خود را از سال ۱۳۸۳ و با سرقت خودرو از استانی دیگر آغاز کردند و پس از آن با تهیه انواع سلاح های گرم، نارنجک و بمب دستی به سرقت های مسلحانه از طلافروشی ها روی آوردند.
محکومان این پرونده که سال ۱۳۹۰ در مشهد دستگیر شدند به ارتکاب ۱۹ فقره سرقت به عنف اعتراف کردند که ۱۳ فقره آن مسلحانه بوده و در جریان اقدامات خشن خود یکی از طلافروشان را در خیابان مسلم مشهد به قتل رساندند و فرد دیگر را نیز هنگام ارتکاب جرم با شلیک گلوله مجروح کردند.
محکومان این پرونده که در انجام برخی سرقت های مخوف از چادر زنانه عربی استفاده می کردند به ارتکاب جرایمی چون گروگان گیری، آدم ربایی، قتل، سرقت های مسلحانه و… پرداخته اند.
اقدامات مجرمانه مته مان از سال ۱۳۸۴ در مشهد با سرقت یک دستگاه پژو ۲۰۶ در خیابان ملک آباد هنگامی آغاز شد که آنان زنی را با تهدید سلاح از داخل خودرو در حالی بیرون انداختند که فرزند ۵ساله اش درون خودرو بود و دزدان مسلح کودک را در منطقه دیگری رها کردند.
آنان سپس پلاک های یک دستگاه وانت را سرقت کرده و روی پژو ۲۰۶ نصب کردند و در همان سال به طور مسلحانه به یک طلافروشی دستبرد زدند وسپس خودروی مذکور را در حاشیه شهر به آتش کشیدند تا سرنخی از خود بر جای نگذارند.
همچنین این مجرمان در سال ۸۷ نیز پس از دستبرد به یک طلافروشی در خیابان مسلم و سرقت طلاهای فروشگاه، مالک طلافروشی را با شلیک گلوله به قتل رساندند و جرایم خشن خود را تا سال ۱۳۹۰ادامه دادند.
دزدان مسلح نقابدار در آخرین سرقت مسلحانه خود به یک طلافروشی در خیابان شهید مطهری دستبرد زدند که پس از آن کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی سرکرده باند را پاییز سال ۹۰ دستگیر کردند و در ادامه عملیات نیز دیگر اعضای این باند به دام افتادند.
در بازرسی از مخفیگاه و خودروی سارقان مسلح، چندین قبضه سلاح جنگی، نارنجک های دست ساز، کمربند انفجاری، بمب های صوتی، شوکر، لوازم تغییر چهره و… کشف شد و در یکی از سرقت های مخوف خود کمربندهای انفجاری کنترل از راه دور را به کمر یک طلافروش بستند و بدین ترتیب با گروگان گرفتن اعضای خانواده وی و شکنجه فرزندانش او را مجبور کردند تا طلاهای مغازه اش را برای آنان بیاورد و سپس پسر طلافروش را به صندوق عقب پراید انداختند و در منطقه دیگری از شهر رها کردند.
گفتنی است، مته مان در شعبه هشتم دادگاه انقلاب به اتهام محارب محاکمه شدند که ۳ عضو این باند خطرناک در چند جلسه و با حضور وکلای مدافع محاکمه شدند و پس از آنکه همه جوانب این پرونده با دقت مورد رسیدگی و بررسی قرار گرفت، مقام قضایی اتهام آنان را با توجه به محتویات پرونده و اقاریر صریح مته مان، گزارش ماموران انتظامی و… محرز دانست و رای به محارب بودن آنان داد و ۳ متهم به اعدام محکوم شدند.
شایان ذکر است، با اعتراض وکلای مته مان به رای صادره، این پرونده در شعبه ۴۲ دیوان عالی کشور و توسط قضات با تجربه مورد رسیدگی دقیق قرار گرفت اما قضات دیوان عالی نیز رای صادره در مورد مته مان را تایید کردند که پس از طی مراحل قانونی و استیذان از رئیس قوه قضاییه، مقدمات اجرای حکم ۳ محکوم در ملاء عام فراهم شد و صبح امروز در تقاطع خیابان مسلم در منطقه گاز شرقی مشهد به دار مجازات آویخته شدند.

عکس‌های اعدام سارقین مسلح

اعدام سارقان مسلح در مشهد + عکس,اخبار

عکس‌های اعدام سارقین مسلح

اعدام سارقان مسلح در مشهد + عکس,اخبار

عکس‌های اعدام سارقین مسلح

اعدام سارقان مسلح در مشهد + عکس,اخبار

عکس‌های اعدام سارقین مسلح

اعدام سارقان مسلح در مشهد + عکس,اخبار

همچنین ببینید

منبع : باشگاه خبرنگاران

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network