بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته
آموزش سئو

تبلیغات

جهانیها

سامتیک، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط قطار با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و کادر متخصص و مجرب خود، با پیاده سازی بستری کاربر پسند و ساده و با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیط هواپیما و یا بلیط قطار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی و ریلی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت اسفاده از امکانات جهت خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما چارتری و سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید. از اخبار روز بازار خودرو و قیمت به روز خودرو مطلع گردید.

اضافه وزن آدم ربا باعث نجات دختر جوان شد

اضافه وزن آدم ربا باعث نجات دختر جوان شد

اضافه وزن آدم ربا باعث نجات دختر جوان شد,اخبار

خماری مرد آدم‌ربا سناریوی فرار گروگان 17 ساله را کلید زد

یک دانش‌آموز دختر پس از ۶ ساعت حبس در اسارتگاه مردی سنگین‌وزن و دوستش توانست خود را نجات دهد. خماری مرد آدم‌ربا سناریوی فرار گروگان 17 ساله را کلید زد.


ساعت ٣٠: ١٣ چهارم بهمن‌ماه دختر ١٧ ساله‌ای به کلانتری ١١٨ ستارخان رفت و به ماموران گفت که از سوی ٢ مرد گروگان گرفته شده است. او به ماموران گفت: ساعت ١۵ سوم بهمن‌ماه از سرویس مدرسه پیاده شدم و به سمت خانه‌مان رفتم. ناگهان یک خودروی ٢٠۶ کنارم توقف کرد. خودرو دو سرنشین داشت. سرعتش را کم کرده بود و با من هم‌مسیر شده بود. توجهی نکردم اما ناگهان یکی از آنها به من حمله کرد. می‌خواستم فرار کنم اما فرصت نشد و پسر جوان به زور مرا سوار خودرو کرد. راننده که مرد چاقی بود، به محض اینکه من و همدستش داخل خودرو شدیم، حرکت کرد و به سمت خیابانی در غرب پایتخت رفت.

وی ادامه داد: به زور مرا داخل آپارتمانی در طبقه دوم بردند. مرد چاق شیشه کشید. بعد موادش تمام شد و از همدستش علی خواست تا پیش فروشنده برود و هرچه زودتر برایش شیشه بخرد. پسر جوان‌تر که نیما نام داشت، مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و آنقدر خمار بود که همان جا روی زمین خوابش برد. وقتی دیدم او در حال چرت‌زدن است، بلافاصله تصمیم گرفتم فرار کنم. به سمت در رفتم اما قفل بود. خانه را جست‌وجو کردم تا اینکه با پیداکردن یک پیچ‌گوشتی قفل در را شکستم. همان لحظه دلهره‌آور از شانس بد من ناگهان مرد چاق بیدار شد اما خوشبختانه به خاطر اینکه سنگین‌وزن و خمار بود و به سختی می‌توانست حرکت کند، نتوانست مانع فرارم شود.

این شکایت کافی بود تا ماموران پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران با دستور قاضی محسن مدیر روستا بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران تحقیقات خود را برای دستگیری متهمان شروع کنند. آنها با راهنمایی شاکی توانستند آدم‌ربای چاق را دستگیر کنند.

او صبح دیروز به شعبه ششم دادسرای جنایی منتقل شد. سنگین‌وزن بود و چرت می‌زد. مامور پلیس کمکش کرد تا روی صندلی بنشیند. می‌گفت هر وقت خمار می‌شود، خواب به سراغش می‌آید.

مرد ۴١ ساله که چهار سالی می‌شود معتاد به شیشه است، فقط توانست در جلسه تحقیق چند جمله بگوید: از ماجرای آدم‌ربایی هیچ چیزی به خاطر ندارم.

او مدعی بود که چاقی بیش از حدش به خاطر بیماری قند است.

قاضی جنایی برای این متهم عجیب، قرار قانونی صادر کرد و او را برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان قرار داد. هم‌اکنون تحقیقات برای دستگیری همدست وی آغاز شده است تا ابعاد پنهان این ماجرا آشکار شود.

اضافه وزن آدم ربا باعث نجات دختر جوان شد

همچنین ببینید

منبع : روزنامه شهروند / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم
دانلود فیلم
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
چت روم
چت روم
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید vpn
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن