بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

استعفای علی صدقی مدیرعامل بانک رفاه

استعفای علی صدقی مدیرعامل بانک رفاه

استعفای علی صدقی مدیرعامل بانک رفاه,اخبار

جهانی‌ها -> اخبار

در راستای پیگیری برخورد با حقوق های نجومی علی صدقی مدیر عامل بانک رفاه استعفا کرد و مبلغ 240 میلیون تومان به خزانه بازگشت.

استعفای علی صدقی مدیرعامل بانک رفاه

داستان پرداخت های نامتعارف از سابقه طولانی برخوردار است. این موضوع اگرچه تااندازه زیادی به مناقشات سیاسی میان گروه های مختلف تبدیل شده اما به نظر می رسد پس از فاش شدن دریافتی چند تن از مدیران، حالا به یکی از موضوعات حساس در سطح نظام سیاسی تبدیل شده است.

موضوع دریافت حقوق های نجومی به حدی رسیده که حتی مقام معظم رهبری نیز به آن ورود کردند و در دیدار با هیات دولت بر پیگیری آن تاکید داشته اند.

رهبر انقلاب اسلامی در همین خصوص و در دیدار با هیات وزیران به موضوع اخیر حقوق های کلان اشاره و تأکید کردند:«موضوع حقوق های نجومی، در واقع هجوم به ارزش هاست اما همه بدانند که این موضوع از استثناهاست و اکثر مدیران دستگاه ها، انسان های پاک دست هستند، اما همین تعداد کم نیز خیلی بد است و باید حتماً با آن برخورد شود.»

ایشان با اشاره به دستور رئیس جمهور به معاون اول برای پیگیری موضوع، خاطرنشان کردند:«این موضوع نباید شامل مرور زمان شود بلکه باید حتماً به صورت جدی پیگیری و نتیجه آن به اطلاع مردم رسانده شود.»

در همین راستا یک مقام مطلع و مسئول در وزارت کار، رفاه و تأمین اجتماعی گفت که علی صدقی – مدیر عامل بانک رفاه – توسط وزیر عزل شده است.

علی ربیعی در اولین قدم، با پیگیری این موضوع در وزارت کار، باعث شد مدیر عامل بانک رفاه استعفا دهد و مبلغ 240 میلیون تومان نیز به این بانک مسترد شود.

حالا باید دید آیا پیشتازی دولت در برخورد با حقوق های نجومی و دفاع از بازگرداندن منابع به بیت المال به دیگر ارکان قدرت نیز سرایت خواهد کرد؟

منبع : ایسنا / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن