منوی سایت
مروری بر گذشته

استخدام 5 هزار نفر در آموزش و پرورش در سال 94

استخدام 5 هزار نفر در آموزش و پرورش در سال 94

استخدام 5 هزار نفر در آموزش و پرورش در سال 94,اخبار استخدام

استخدام 5 هزار نفر در آموزش و پرورش در سال 94

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به صدور مجوز استخدام 5 هزار نیرو در آموزش و پرورش گفت: در همین راستا طبق قانون و مجلس، تصمیمات خوب گرفته شده و قرار است استخدام مربیان پیش دبستانی را در اولویت قرار دهیم.

وزیر آموزش و پرورش شب گذشته در هفدهمین جشنواره خیران مدرسه ساز استان خوزستان که در اهواز برگزار شد با اشاره به مجوز استخدام 5 هزار نیرو در آموزش و پرورش کشور اظهار کرد: سهم آموزش و پرورش خوزستان در این استخدام ویژه خواهد بود.

وی افزود: در همین راستا طبق قانون و مجلس، تصمیمات خوب گرفته شده و قرار است استخدام مربیان پیش دبستانی را در اولویت قرار دهیم.

فانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شعار سال «همدلی و همزبانی ملت و دولت»، برگزاری اینگونه جشنواره ها را در راستای تحقق این شعار دانست و گفت: به طور میانگین روزانه 7. 5 کلاس توسط خیران ساخته می شود و در صورتی که هر کلاس درسی بتواند 30 سال خدمت ارائه دهد، به طور متوسط هر سال به 900 دانش آموز خدمت رسانی می کند.

استخدام 5 هزار نفر در آموزش و پرورش در سال 94

وی با اشاره به اینکه یک سوم فضاهای آموزشی کشور غیر استاندارد هستند، خاطرنشان کرد: با تصویب قانونی در مجلس شورای اسلامی، همه پروژه های نیمه کاره می توانند در اختیار خیران قرار گیرد تا بدین ترتیب کمک شایان و بسیار بزرگی به آموزش و پرورش به منظور تکمیل فضاهای نیمه تمام آموزشی ارائه شود.

فانی گفت: امیدواریم با اجرای سند تحول، بتوانیم کیفیت آموزش و پرورش را در شان جمهوری اسلامی افزایش دهیم، زیرا سند تحول به عنوان زیرساخت برنامه ششم توسعه در بخش آموزش و پرورش، می تواند بسیار کارآمد عمل کند.

وزیر آموزش پرورش در پایان تاکید کرد: آموزش و پرورش خوزستان نیاز به رسیدگی خاص در دو بخش دارد، یکی از این بخش ها کمبود فضاهای آموزشی و تربیتی است که این رسیدگی را می توانیم با همکاری و همفکری استانداری خوزستان ساماندهی کنیم و دومین بخش، مسئله کمبود نیروی انسانی است که به علت ناامن بودن استان در برهه ای از زمان بخش اعظمی از نیروهای آموزشی به نقاط دیگر کشور انتقال یافتند.

منبع : نمناک

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

یک پاسخ به “استخدام 5 هزار نفر در آموزش و پرورش در سال 94”

  1. فریبا گفت:

    امیدوارم‌از‌رشته‌جغرافیا‌هم‌نیرو‌بگرید‌چون‌این‌رشته‌خیلی‌مظلوم‌واقع‌‌شده‌چون‌با‌جغرافی‌داریم‌زندگی‌میکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network