بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

جزئیات اختلاف خسرو حیدری و مظلومی بعد از دربی

جزئیات اختلاف خسرو حیدری و مظلومی بعد از دربی

جزئیات اختلاف خسروحیدری و مظلومی بعد از دربی,اخبار ورزشی

پس از اینکه بازیکن سرشناس و باتجربه استقلال توسط سرمربی تعویض شد به شدت به این موضوع واکنش نشان داد.

به گزارش جام نیـوز، خسرو حیدری هنگامی که تعویض شد با حالت عصبانی روی نیمکت نشست. این اتفاق در بازی رفت دربی هم افتاده بود و همین امر عصبانیت و اعتراض حیدری را به پرویز مظلومی دوچندان کرد.

گرچه خسرو هنگام تعویض با غرولند روی نیمکت نشست اما این پایان کار نبود. این بازیکن باتجربه در پایان بازی رو به مظلومی کرد و با ناراحتی گفت: «دیگر برای تو یکی بازی نمی کنم!»

جالب آنکه امید ابراهیمی دوست صمیمی حیدری نیز با بالاخواهی همبازی خود حرف هایی علیه سرمربی خود زد.

جالب تر آنکه مظلومی زمانی ایوان پروپجیچ سرزن را به زمین فرستاد که حیدری را با تبحر بالا در ارسال توپ در زمین حضور نداشت!

خسرو حیدری در بیست و سومین روز از آخرین ماه تابستان سال 1362 در تهران به دنیا آمد. قبل از او یک دختر در خانواده حیدری متولد شده بود و خسرو دومین و آخرین فرزند خانواده است.

از همان دوران کودکی فوتبال را دوست داشت اما فکر نمی کرد روزی به سطح اول فوتبال برسد و همیشه فوتبال را از روی دوست داشتن بازی می کرد.اما به فوتبالیست شدن هم فکر می‌کرد. مدتی هم در جواهرسازی کار ‌کرد. خودش می گوید شاید اگر فوتبالیست نمی‌شدم، این کار را ادامه می‌دادم.

فوتبالش بهتر از درس بود. به همین خاطر ترجیح داد به سمت فوتبال برود. تا مقطع دیپلم بیشتر درس نخواند. چون در مقطع جوانان در پرسپولیس بازی می‌کرد طرفدار این تیم بود. اما الان استقلالی است و خیلی به این تیم تعصب دارد. پدرش زیاد با فوتبال بازی کردن او موافق نبود. مثل خیلی از پدرهای دیگر می‌گفت که فوتبال به درسش لطمه می‌زند اما وقتی دید پیشرفت کرد و به موفقیت رسید، موافقت و حتی تشویقش کرد.

جزئیات اختلاف خسرو حیدری و مظلومی بعد از دربی

همچنین ببینید

منبع : جام نیوز / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن