بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

اتاق کار مخصوص افراد پرتلاش

اتاق کار مخصوص افراد پرتلاش

جهانی‌ها -> دکوراسیون

 به هیچ وجه یک محل کار در خانه ها یکجور و مثل هم نیستند.

یک میز تحریر و فایل پوشه ها یا هردو میتونن کنار هم باشن.اما وقتی شما کار می کنید در خانه یا وقت زیادی را با کامپیوتر میگذرانید ،شما نیاز دارید یک فضای کاری داشته باشید،و شما مجبور نیستد که کل فضای خانه رو اشغال کنید ،شما با یک کارکردن مطلوب به نتیجه می رسه که شما حفظ کنید ،شما آرایش کنید ، یا مرتب کنید و با فراگیری اصول فنی به آسانی دکوریشن کنید.

 طراحی:آیا تا بحال شما طراحی برای اتاق کار در منزلتان که کار می کنید برای کارفرماها داشتید؟آیا اتاق کار در منزلتان به طور مخصوصی شیک و مدرن هست؟ به اشتراک بذارید عکسایی از اتاق کار در خانه ی خود و در بخش کامنت ها و بازگو کنید و بگوید به ما که چگونه ساخته میشه یک اتاق کار.

ما خیلی مشتاقیم که بدونیم چطور شما ترکیب بندی کردید راحتی و سادگی را و اصول فنی را در طراحی تون.

زنان خانه دار: آیا شما یک اتاق کار در منزلتان دارید که به شما کمک کنه بیشتر کار کنید ؟ به اشتراک بگذارید عکس هایتون رو در بخش کامنت ها و بگویید به ما که چگونه شما استفاده می کنید از این طراحی و چرا این طرح ها برای شما کارکرد مطلوبی و بهتری دارد.

اتاق کار مخصوص افراد پرتلاش,اتاق کار

بسازید آسایش را: این عکس متعلق به ی محل کار درتورنتو توسط مهندسین معمار boxwood و jill Greaves Design,ساخته شده است که مکانی تمیز و راحت می باشد با یک میزبسیار کم ضخامت،یک صندلی قابل تنظیم Eames،با وفوری از کابینتهای رسمی وقفسه ها،ویک صندلی راحتی برای خواندن درحالت آرامش.واین هست ویو آن.مدل اتاقهای اسکاندیناوی در حدود هشت فوت در 15 فوت می باشد،بسازید با استفاده از ابعاد کم پهنا.

اتاق کار مخصوص افراد پرتلاش,اتاق کار

یک مکان برای همه چیز : اجازه ندید فضای خودمونی یا راحت وآسوده خونتون بنظر نیاد یک فضای اداری توسط (ایالت پنسیلوانیا)
این هست ، همچنین یک اتاق زیبا اما با کارکردن سخت .محوطه های کوچک و محصور رنگ آمیزی شده را وکابینتهای آن که پیشنهاد میشه برای نگهداری کرون درآنها وسایل مورد نیاز ازهر سایز و شکلی ویک لمینت وسیع .یک تابلوی بزرگ آگهی که هست دم دست شما.

اتاق کار مخصوص افراد پرتلاش,اتاق کار

همه مشاغل :یک دیزاین ساده و موثری داشت که به معنی کسب و کار.میز تحریر کاری که قابل انعطاف بود که در خیلی از اتاقها پخش شده بود.تکیه داده شده به دیوار و بصورت سنتی ساخته شده قسمت فوقانی کابینتها با نمایه ای از یک فضا فایلهایی که در قسمت پایین تر هستند به صورت معلق که می توان درآن فضای بزرگ به منظور نگهداری وسایل استفاده کرد.چراغهای پرتوافکن مونوریلی در محوطه کاری ویک صندلی Aeron که نشستن بر روی ان راحت و ارگونومی ست ،درانجا فضایی هست برای پذیرایی از مهمانها.

اتاق کار مخصوص افراد پرتلاش,اتاق کار

برای فضای کوچک : شما نیازی نداریر به کل فضای اتاق برای داشتن یک محیط کاری پرکار،یک فضای کم مطالعه را دریک فضای گنجه یا کمد دیواری در حدود یه عرض شش فوت.یک میز تحریربه سبک سنتی ساخته شده بادرهایی که تاشونده و در واقع محل قرارگیری یک لپ تاپ،یک دستگاه پرینتر ،یک تلفن،کشوها و قفسه های مرتب بصورت باز با یک سبدی شکل.

اتاق کار مخصوص افراد پرتلاش

همچنین ببینید

 منبع : دکوراسیونی / پلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن