بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

آخرین خبر از ساخت سریال شهرزاد 2

آخرین خبر از ساخت سریال شهرزاد 2

%d8%b4%d9%87%d8%b1%d8%b2%d8%a7%d8%af-2

 با اینکه مردم پس از مدت زیادی یک سریال خوب دیدند و منتظر فصل دوم آن هستند اما انگار حواشی و حواشی سازان دست بردار نیستند.

روابط عمومی سریال در اطلاعیه ای نسبت به این مطالب موضع گیری کرد.

ترانه علیدوستی در شهرزاد 2

متن اطلاعیه بدین شرح است:«به دنبال پرسش ها و ابهاماتی که طی چند هفته گذشته از جانب برخی ارباب قلم ، فعالان مدنی و اصحاب رسانه و علاقمندان به سریال شهرزاد مطرح گردیده است، روابط عمومی این سریال توضیح چند نکته را وظیفه خود می داند:
 
 
1 – اقدام به ساخت فصل دوم سریال شهرزاد، با عنایت به استقبال میلیونی علاقه مندان از این سریال در داخل و خارج از کشور اتخاذ گردیده است.
 
 
2 – کلیه عوامل هنری این سریال نیز همچون سایر مردم، پس از شروع فیلمبرداری فصل دوم آن از اخبار مربوط به فراخوانده شدن تهیه کننده سریال به مراجع قضایی اطلاع حاصل کردند بی آنکه در جریان دقیق موضوع قرار گرفته باشند.
 
 
3 – سوابق و پیشینه کاری عوامل هنری سریال شهرزاد بر اغلب ایرانیان علاقه مند به هنر نمایش پوشیده نیست و به نیکی آگاهند که هنرمندان مزبور در زمره خوشنام ترین و شریف ترین و مستقل ترین افراد حرفه خویش محسوب می شوند و سالیان زیادی را صرف ساختن آثار ارزشمند فرهنگی و مردمی کرده اند.
 
 
4 – نص صریح قانون به همه ما یادآوری میکند مادامی که اتهامی توسط مراجع ذیصلاح به اثبات نرسیده باشد، هرگونه پیش داوری در زمینه ابهامات موجود، فاقد وجاهت قانونی و مغایر با اصول اخلاقی و حقوق شهروندی می باشد.
 
 
5 – بدون شک تمامی عوامل این سریال با تأسی به افکار حقیقت طلب و عدالت محور و ضمن به رسمیت شناختن اصل پرسشگری (و نه قضاوت و پیش داوری) صبورانه منتظر روشن شدن کلیه ابهامات و شفاف سازی کامل در این زمینه می باشند.
 
 
6- متاسفانه این اولین باری نیست که در جامعه این سال های ما، یک اثر هنری پس از موفقیت های چشمگیر داخلی و خارجی، اینگونه آماج حملات قرار میگیرد.
جالب آن که سریال شهرزاد از روزهای ابتدای عرضه اش تا روزهای پایانی، به دلایل گوناگون حتی یک هفته بی حاشیه به خود ندیده است. هنرمندان سریال شهرزاد ضمن احترام به همه اذهان آزاده و اخلاق محور، تنها انگیزه شان برای ساخت فصل دوم کار، استقبال و همراهی وسیع مردم صادق و صدیقی است که حامیان اصلی سریال بوده و سختی های این مسیر را، بر آنها هموار کرده و می کنند.
 
 
7 – سخن آخر اینکه عوامل سریال شهرزاد برای رفع هرگونه شبهه و سوتفاهم، رسما اعلام می دارند که در خصوص وقایع پیش آمده تابع رای و نظر نهایی مراجع قضایی بوده، و به نشانه ی مسؤلیت پذیری نسبت به میلیونها مخاطب ارزشمند این سریال در اقصی نقاط دنیا، و تعهد نسبت به باورهای حرفه ای خودشان تا اطلاع ثانوی به تولید سریال ادامه داده، و مطابق نص صریح قانون عمل خواهند کرد.

آخرین خبر از ساخت سریال شهرزاد 2

همچنین ببینیدلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن